Apie mus

 UAB “ABDONAS” yra valymo paslaugų įmonė. 2000 m. rugsėjo 01 d. buvo įkurta I.Simniškienės valymo paslaugų įmonė. Sėkmingai plėtojantis verslui ši įmonė 2001 m. sausio 29 d. peraugo į UAB “ABDONAS”.  Per tuos metus sukaupta nemaža darbo patirtis, dalyvauta valymo priemonių ir įrangos tiekėjų organizuotuose seminaruose. Sukauptos teorinės žinios, šiuolaikinė įranga ir profesionali chemija leidžia įmonei sėkmingai atlikti įvairius užsakymus ir konkuruoti rinkoje.

     Įmonės veikla: firmų, namų, kotedžų, butų valymas po statybos ir remonto darbų, kasdieninė patalpų priežiūra, periodiniai darbai: langų, stiklinių pertvarų, žaliuzių valymas, PVC ir kt. grindinių dangų atvalymas, vaškavimas, sienų ir grindų plytelių valymas, impregnavimas, kiliminių dangų, kilimų (valome kliento patalpose arba išsivežame) valymas, minkštų baldų, čiužinių sausas giluminis valymas su JAV įranga “RAINBOW” ir plovimas,   “Bauer” ir kitokios patalynės, pledų, lovatiesių, pagalvių valymas, keičiamų kilimėlių nuoma, kiemo teritorijų, parkingų, laiptinių valymas bei kitos švaros paslaugos.

     Teikiame visas valymo paslaugas ne tik Kaune, bet ir kituose Lietuvos miestuose. UAB “ABDONAS” valymo paslaugas siūlo tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, biurams, klubams, bankams, parduotuvėms, viešbučiams, gamykloms, stomatologiniams kabinetams, poliklinikoms, vaistinėms, muziejams, statybinėms firmoms, namų bendrijoms bei privatiems asmenims.

     Teikdami valymo paslaugas naudojame tik aukštos kokybės sertifikatus, sveikatos ir saugumo reikalavimus atitinkančias valymo priemones ir inventorių.

     Darbus atliekame:

  • patraukliomis kainomis
  • kokybiškai
  • greitai

     Visos paslaugos atliekamos pagal Jūsų pageidavimus Jums patogiu laiku.   UAB “ABDONAS” padarys viską, kad Jūsų įmonėje, namuose būtų sveika, švari darbo aplinka. Leiskite tai įrodyti savo darbais.