Atsiliepimai

UAB “”Senukų prekybos centras”

2012 metų rugpjūčio mėnesį UAB “Abdonas” atliko patalpų valymo darbus UAB “Senukų prekybos centro” patalpose adresu Ukmergės g. 244, Vilniuje. Buvo išvalyta 6400 m vamzdžių, ortakių bei metalinių sijų, 43 vnt kupolinių šviestuvų ir liuminescensinių lempų gaubtų. Darbus atliko labai organizuotai, numatytu laiku. Kokybei pretenzinų neturime.

UAB “”Senukų prekybos centras”

Eksploatacijos skyriaus vilniaus padalinio vadovas

Algimantas Jasevičius


UAB “Meldija”

 2012 metų vasario menesį UAB “Abdonas” atliko valymo paslaugų darbus UAB “Meldija” objekto patalpose (Prekybos centras “Šilas”). Buvo atlikta grindų, sienų, fasado valymas, taip pat aukštuminiai darbai, naudojant spec. įrangą. Mumatyti darbai buvo atliekami laiku, darbų kokybė labai gera.

UAB “Meldija” Direktorius Remigijus Povilaitis


UAB “Gitana” 

UAB “Abdonas” pavaduoja mūsų patalpas valančią valytoją atostogų metu jau antrus metus. Esame patenkinti jų darbo kokybe ir bendravimu.

UAB “Gitana” Kauno skyriaus vadovas Gytis Vaznelis


AB “YIT Kausta”

2009 m. gruodžio mėn. įmonės UAB “Abdonas” atliko postatybinius darbus objekte “IKI parduotuvė, Juodasis kelias 35”. Darbos atliko sutartyje numatytu laiku ir kokybiškai.

AB “YIT Kausta” Statybos vadovas Remigijus Pranys


UAB “Consena”

UAB “Abdonas” teikė valymo paslaugas UAB “Consena” 2300 kv. m. administracinių patalpų. Valymo kokybe esame labai patenkinti. Valymo paslaugas atliko kokybiškai, greitai ir atsakingai. Taip pat UAB “Abdonas” aprūpina higienos priemonėmis, jas mums pristato laiku ir už palankią kainą.

Logistikos direktorius Andrejus Malašičevas


Viešbutis “Magnus”

2008 metų lapkričio mėnesį UAB “Abdonas” atliko patalpų valymo darbus objekto adresu Vytauto pr. 25, Kaunas (viešbutis “Magnus”) po rekonstrukcijos – remonto darbų. Darbo kokybe ir darbo atlikimo terminais likome patenkinti.

Statybos direktorius Vilius Namajuška


Binkausko įmonė

Dirbate kaip sau. Ačiū. Sėkmės.

Binkausko įmonė


UAB PN „Hermis“

Dėkojame už kruopščiai atliktą darbą! Nors Jūsų paslaugomis naudojamės pirmą kartą, manome, kad ateityje kviesimės į talką tik Jūsų firmos darbuotojus. Švarios sėkmės Jūsų darbe!

UAB PN „Hermis“ kolektyvas


Kauno Technologijos Universitetas

Dėkojame už puikiai atliktą darbą, o taip pat už mielą bendradarbiavimą. Sėkmės Jums tolimesnėje veikloje!

KTU programinės įrangos katedros vedėjas J. Adomavičius


Vytayto Didžiojo karo muziejus

Dėkoju už skubiai atliktą darbą, kokybiškai ir nepriekaištingai išvalytus muziejaus langus.

VDKM direktorius Juozapas Jurevičius


Kauno teritorinė muitinė

Dėkoju už gerai organizuotą ir sąžiningą darbą. Geri specialistai, operatyviai reaguojantys į užsakovo pageidavimus. Sėkmės darbe!

Kauno teritorinės muitinės ūkio skyriaus viršininkas Stasys Urbonavičius


Informacijos technologijų mokymo centras

Pažymima, kad UAB „ABDONAS“ 2007 rugsėjo mėnesį Informacijos technologijų mokymo centre valė klasių ir administracijos kabinetų kiliminę dangą, kilimus, o taip pat langus. Darbus atliko pagal susitartą grafiką. Darbų kokybė labai gera.

Direktorius Elvydas Jačėnas


Viešbutis “Daniela”

2006 metų birželio mėnesį UAB „ABDONAS“ atliko patalpų valymo darbus viešbutyje „Daniela“ po statybinių darbų. Darbo kokybe ir darbo atlikimo terminais likome patenkinti.

Direktorė Rima Petronienė